چاپ-شبرنگ

چاپ شبرنگ | سفارش لیبل فوری در تهران

برچسب شبرنگ از دسته برچسب‌های امنیتی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. چاپ شبرنگ به این دلیل از انواع لیبل‌های امنیتی است که در صورتی که سعی در کندن آن شود، خرد خواهد شد. چاپ برچسب شبرنگ، از جمله خدمات شبکه چاپ‌ می‌باشد. لیبل شبرنگ مقاومت بالایی دارد. به همین خاطر در انواع و اقسام محصولات برای کاربرد های مختلف از آن استفاده می‌شود. ظاهر برچسب شبرنگ شبیه به برچسب های کاغذی سلفونی است. اما با این تفاوت که دارای ویژگی‌‌هایی است که آن را از برچسب های دیگر متمایز می‌کند. همان طور که از اسمش پیداست. خاصیت اصلی این برچسب، شب‌رنگ بودن آن است. چرا که قابلیت دیده‌ شدن و درخشندگی در تاریکی و نور کم را دارد.

به برچسب براقی که در یک محیط تاریک قادر به رفلکس نور باشد، برچسب شبرنگ گفته می‌شود. لازم به ذکر است که متریال استفاده شده در این نوع برچسب فسفر و فلورسنت می‌باشد. شبرنگ در رنگ‌ های مختلف مانند: سفید، آبی، قرمز، سبز، زرد، نارنجی، نقره ای، طلایی، مشکی، صورتی و … در بازار موجود می‌باشد. امکان چاپ اطلاعات و طرح‌‌ها و انواع لوگو با توجه به مصارف شما، روی برچسب شبرنگ وجود دارد. اطلاعاتی مانند کد محصول، بارکد و نام سازمان بر روی آن از متداول ترین آنان هستند.

از دیگر انتخاب‌های جایگرین شما که میتوانید آنها را در نطر بگیرید عبارت اند از چاپ استیکر، لیبل شیشه ای، لیبل متالایز، لیبل ژله ای است.

قیمت-شبرنگ

خاصیت های چاپ شبرنگ

برچسب شبرنگ دارای خاصیت های زیر میباشد که این ویژگی‌‌ها از جمله دلایل پرکاربرد بودن چاپ برچسب شبرنگ میباشند:

  • قابلیت چسبندگی بالا (چسب قوی)
  • میکرون بالاتر نسبت به سایز برچسبهای امنیتی
  • مقاوم در برابر حرارت
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • مقاومت بالا در مقابل انواع حلال ها
  • خرد شدن برچسب بعد از کندن آن.
  • امکان سلفون کشی برای بیشتر شدن مقاومت آن و غیر قابل پاک شدن
  • امکان‌ چسباندن آن به انواع سطوح مثل پلاستیک، فلز، شیشه و …
  • امکان سفارش و تولید این محصول در ابعاد و اندازه مختلف
  • امکان برش‌‌ آن در قالب‌‌ و شکل های گوناگون
برچسب-شبرنگ-چیست

مصارف چاپ شبرنگ

شبرنگ از دسته برچسب‌های امنیتی یا سکوریتی (Security) است که برای کارهای امنیتی و گارانتی اصالت کالا کاربرد دارد. به دلیل مقاومت بالایی که دارد در مواردی که محصولات در فضای باز قرار دارند، چاپ برچسب شبرنگ ریسک آسیب لیبل در برابر عوامل محیطی را کاهش خواهد داد. برای استفاده از برچسب شبرنگ در فضای باز میتوان بر روی آن سلفون کشی نیز انجام داد. اما لازم به ذکر است که با این کار قابلیت خرد شوندگی شبرنگ از بین خواهد رفت. در مواردی که نیاز است تا در تاریکی و نور کم، لیبل و پیغام اضطراری‌ای دیده شود، از این نوع برچسب استفاده میشود. چاپ برچسب خرد شونده (شبرنگ) برای استفاده در اموال گردانی ادارات و سازمان‌‌های بزرگ هم کاربرد دارد.

بدون هیچ نگرانی امکان چاپ انواع اطلاعات و طرح‌‌‌های مختلف و انواع لوگو با توجه به کاربرد آن، روی برچسب شبرنگ وجود دارد. اگر چاپ برچسب شبرنگ به منظور استفاده در اموال گردانی صورت گیرد (اطلاعاتی مثل: کد محصول، بارکد و نام سازمان بر روی آن) یا اگر شامل اطلاعات محصول یا بطری باشد می توان تا ۴ رنگ همزمان نیز تولید شود.

برچسب-شبرنگ

استفاده از شبرنگ در محیط بیرون

اگر نیاز دارید برچسب شبرنگ مقاومت بیشتری داشته باشد و به ماندگاری آن افزوده شود. فقط کافیست آن را لمینت کنید. لمینت یکی از فرآیند‌های تکمیلی در چاپ شبرنگ محسوب می‌شود. در لمینت، با به کارگیری دستگاه های مخصوص یک لایه محافظ بر روی برچسب قرار داده خواهد شد. لایه محافظ به کار برده شده، باعث خواهد شد، تا دوام برچسب اضافه شود. معمولا لمینت را در محیط باز و بیرون باشند، استفاده می‌کنند. لذا شبرنگ به مقاومت بیشتری نیاز خواهد داشت. از طرفی لمینت کردن برچسب شبرنگ باعث خواهد شد، تا رنگ ها در چاپ به شکل بهتر و خوب تری نشان داده شوند و همچنین زیبایی آن چند برابر شود.

Consumption-of-sticky-label

لمینت کردن برچسب به معنای قرار دادن لایه ای نازک از جنس PVC با ضخامت های متفاوت بر روی برچسب می‌باشد. با به کارگیری لمینت، رنگ چاپ شده بر روی برچسب کاملا ثبات پیدا خواهد کرد. از طرفی لمینت قابلیت مات و یا براق کردن سطح برچسب ها را هم دارد.

 
چاپ-شبرنگ-525043

چاپ شبرنگ روی شیشه

شبرنگ یکی از انواع برچسب یا استیکر به حساب می‌آید که مانند روزرنگ بر روی شیشه فروشگاه‌ها نیز برای معرفی نام فروشگاه استفاده می‌شود. اما با این تفاوت که شبرنگ خاصیت بازتاب نور را دارد. همچنین رنگهای زنده تری نسبت به برچسب روزرنگ دارد. چاپ لیبل شبرنگ معمولا به وسیله دستگاه های کاتر پلاتر انجام می‌شود. بنابراین با این وجود در ادامه نصاب شبرنگ، بر روی جسم مورد نظر شبرنگ را نصب خواهد کرد. هنگامی که شما از برچسبتان، قابلیت بازتاب نور و دیده شدن در شب یا به اصطلاح شبتابی توفع دارید. بدون شک نیاز شما شبرنگ خواهد بود. همانطور که قبلا روی شیشه مغازه ها مشاهده کردید؛ شبرنگ دوام قابل قبولی دارد. شبرنگ در مقابل سرما، گرما، باد و باران نیز مقاوم است.

Color-printing-شبرنگ
Color-printing-on-glass

 

چاپ-شبرنگ-Secure-Reflector-Stickers-Car

چاپ-شبرنگ_0725-min

خاصیت-های-برچسب-شبرنگ-76خاصیت-های-برچسب-شبرن-7896گ

reflective-stickers-چاپ-شبرنگphoto-چاپ-شبرنگ-432

reflective-sticker-چاپ-شبرنگ